پالایش نفت اصفهان
در روز پاياني سال 97 انجام شد تاریخ: 1398/01/07    
تقدير از رانندگان برتر سال 97 شركت پالايش نفت اصفهان تقدير  از رانندگان برتر سال 97 شركت پالايش نفت اصفهان
روز پاياني سال 1397 ، از رانندگان برتر سيستم حمل و نقل شركت پالايش نفت اصفهان- به نمايندگي از ساير همكاران شاغل اين حوزه -تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي شركت پالايش  نفت اصفهان،  رئيس خدمات عمومي، اجتماعي و منازل سازماني شركت پالايش نفت اصفهان، در  اين زمينه گفت: بر اساس آيين نامه ها و مقررات راهنمايي و رانندگي، خوشبختانه شاهد رعايت كامل قوانين از سوي رانندگان حوزه حمل و نقل پالايشگاه در سطح استان  بوده ايم و اين مهم باعث اعتماد پالايشگاه اصفهان  به همكاران راننده  سرويس اياب و ذهاب شده است.
سيدعباس احمدي  با بيان اينكه در پيمان هاي حوزه حمل و نقل پالايشگاه به پيمانكاران شاغل، رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي تاكيد شده است، اظهارداشت: با اعمال نظارت ها شاهد سفري ايمن در جاده  اصفهان و محدوده سكونت همكاران از گذشته تا به امروز بوده ايم.
 وي ملاك انتخاب رانندگان برتر  را رعايت نكات ايمني در هنگام رانندگي، نظم، خوش برخورد بودن با مسافرين، همكاري ايشان با دستگاه نظارت و پيمانكار و .... عنوان نمود.
گفتني است در اين روز به مناسبت آمدن بهار و عيد نوروز با اهداء گل به رانندگان شركت پالايش نفت اصفهان از يك سال فعاليت ايشان كه   خوشبختانه بدون هيچگونه حادثه  مسئوليت اياب  وذهاب همكاران شركت را بر عهده داشتند، تقدير شد. 
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شركت پالايش نفت اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal