پالایش نفت اصفهان
تاریخ: 1397/12/28    
پيام بهاري مديرعامل شركت پالايش نفت اصفهان پيام  بهاري مديرعامل شركت پالايش نفت اصفهان
مرتضي ابراهيمي مديرعامل شركت پالايش نفت اصفهان در پيامي سال جديد را به همكاران اين شركت تبريك گفت

به نام آنكه هستي نام از او يافت

 « يا مقلب القلوب و الابصار، يا مدبر الليل و النهار، يا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الي احسن الحال» .

 با سلام و صلوات بر خاتم انبياء محمد مصطفي (ص) و اهل بيت مطهرش، فرا رسيدن بهار طبيعت و سال نو را كه جلوه اي از عظمت، جلال و جمال الهي است و مصادف با ايام ماه مبارك رجب و ميلاد حضرت اميرالمومنين(ع) گرديده، شادباش مي گويم.

    سپاس و ستايش سزاوار پروردگار منان است كه در ظل الطاف بيكرانش اين توفيق را به ما عطا فرمود تا با  تكيه بر عزم مديران،كاركنان و شركاي تجاري بتوانيم در عرصه توليد، خدمتگزار جامعه و سهامداران خود باشيم و روزهايي فرح بخش و مشحون از مباهاتي دل انگيز با كوله  باري از پيروزي را به نمايش بگذاريم.

    در اين سالها و در سالي  كه پشت سر گذاشتيم توانستيم كارهاي عظيمي را در بخش هاي عملياتي و زيست محيطي به سرانجام برسانيم، به طوري كه  با ابراز خرسندي، مي توان گفت نماد باور و اعتماد  به متخصصان داخلي  را با زيبايي هر چه تمامتر به تصوير كشيديم؛ بومي سازي بيش از 90 درصد قطعات مكانيكي شركت، انجام دهها پروژه زيست محيطي،  بهره برداري از تصفيه آب خاكستري و استفاده در مصارف صنعتي به عنوان شركت پيشرو، راه اندازي پروژه هاي واحد تقطير  و گاز مايع 3 و... در تاريخ صنعت نفت با نمايي خوش رنگ جاويدان خواهد ماند. همچنين  كسب عنوان برتر در بين100  شركت توانمند كشور، رتبه نخست در حوزه امنيت فناوري اطلاعات،  رتبه نخست پدافند غير عامل در بين شركت هاي پالايش نفت  و  دريافت تنديس برنزين  از جشنواره ملي نظام پيشنهادها  از ديگر افتخارت اين شركت در سال 97 بوده است.

     از سوي هيات مديره به تمامي  شما همكاران عزيز خداقوت مي گويم و از  فعاليت هاي بي دريغتان كه در جهت حفظ و نگاهداشت كشور جمهوري اسلامي ايران است، صميمانه سپاسگزارم . اميد كه در سال جديد با همتي مضاعف طرح هاي پيش رو به نحو مطلوب به انجامي نيك سوق يابد.  

    بار ديگر حلول سال نو و بهار پرطراوت را كه نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت است، تبريك و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از بركت و معنويت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان براي شما بزرگواران مسالت دارم.                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                          بهروز و كامياب باشيد

                                                                              مرتضي ابراهيمي

 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شركت پالايش نفت اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal