پالایش نفت اصفهان
تاریخ: 1399/02/27    
توزیع 1000 بسته معیشتی برای نیازمندان در شرکت پالایش نفت اصفهان توزیع 1000 بسته معیشتی برای نیازمندان  در  شرکت پالایش نفت اصفهان
در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر به وجود آمدن رزمایشی برای کمک همدلانه به نیازمندان و افرادی که دراثر شیوع کرونا دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی شده‌اند، شرکت پالایش نفت اصفهان در جهت اجرای مسئولیت¬های اجتماعی در قالب طرح پویش کمک به اقشار محروم، 1000 بسته معیشتی تهیه وتوزیع کرد.
سخنگوی شرکت پالایش نفت اصفهان در این زمینه گفت: کمک های اهدایی و بسته حمایتی برای خانواده های نیازمند و آسیب دیدگان از کرونا مبلغ 200 میلیون تومان است که صرف تهیه بسته اهدائی شامل اقلامی چون برنج، روغن، ‌رب گوجه فرنگی، حبوبات (شامل ماش، لپه، لوبیا چیتی، عدس و نخود) برای هر خانوار نیازمند تهیه گردید.
محمد صادق حاجیان با بیان اینکه رزمایش کمک و همدلی مومنانه از افتخارات دین مبین اسلام و نظام جمهوری اسلامی است که مومنین روزه دارهمزمان با انجام فرائض عبادی، از حال سایر مومنان و نیازمندان هم غافل نیستند، افزود: پیش از این نیز شرکت پالایش نفت اصفهان، در جهت مقابله با تبعات اجتماعی و بهداشتی ویروس کرونا، به شهرداری اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 9 میلیارد تومان کمک مالی نموده است. همچنین ضمن تولید و توزیع بیش از 200 هزار لیتر ماده ضدعفونی‌کننده در بین سازمان‌ها وادارات متقاضی اصفهان، برای بیمارستان ها بسته های بهداشتی اعم از ماسک، ژل و اسپری ضدعفونی‌کننده تهیه و توزیع کرده است.
وی ابراز امیدواری کرد: انشاءا... با همراهی و همدلی زنجیره سرایت این ویروس را قطع خواهیم کرد و با توجه به پروتکل های بهداشتی از این بحران، عبور می‌کنیم.
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شركت پالايش نفت اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal