پالایش نفت اصفهان
تاریخ: 1398/12/27    
پیام بهاری مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان پیام  بهاری مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان
متن پیام آقای مهندس مرتضی ابراهیمی مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان به مناسبت آغاز سال جدید
                                                                    به نام هستی آفرین
 
                     شکر آن را که دگربار رسیدی  به بهار                                    بیخ نیکی بنشان و ره تحقیق بجوی
نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم‌پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان، جشن پیوند با گذشته و زنده نگهداشتن هویت فرهنگ ایرانی این مرزوبوم است.
خدای سبحان را سپاسگزارم؛ سال نو را در حالی آغاز می‌کنیم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب‌های فراوان، توانسته‌ایم با کوشش بی‌وقفه و همت بلند شما همکاران گرامی و زحمتکش شرکت، سند افتخار دیگری بر تلاش صنعت مردان پرتوان شرکت پالایش نفت اصفهان دررسیدن به آرمان، استقلال اقتصادی و پیمودن مراحل بالندگی و پیشرفت و ارتقای خدمت‌رسانی به سهامداران و مردم عزیز کشورمان بیفزاییم و با کسب افتخاراتی نظیر "راه‌اندازی سکوهای بارگیری فرآورده‌های سبک- پروژه خط انتقال 230 کیلوولت و پست فشارقوی 230/33 کیلوولت اختصاصی- خط انتقال، ایستگاه پمپاژ و تصفیه‌خانه پساب شهری و واحد زیست‌محیطی جامد سازی گوگرد تولیدی، سال 98 را به نحو مطلوب پشت سر بگذاریم و انشاءا... در سال جدید پروژه های مهمی همچون تصفیه گازوئیل را به سرانجامی نیک برسانیم.
با تبریک فرارسیدن روزهای نویدبخش بهار و آغاز سال نو امیدوارم با شکست ویروس کرونا، سالی توام با سلامت، سعادت و شادکامی را در کنار خانواده محترم سپری نمایید. باردیگر از تلاش، همدلی و همراهی یکایک همکاران ارجمند، اعضای محترم هیات مدیره و سهامداران حقوقی و حقیقی گرامی شرکت پالایش نفت اصفهان صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعالی، برای همگان، سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، بهروزی و شادمانی آرزومندم.
مرتضی ابراهیمی
مدیر عامل
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شركت پالايش نفت اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal