پالایش نفت اصفهان
در شركت پالايش نفت اصفهان روي داد تاریخ: 1398/10/10    
برگزاري نمايشگاه "برون سپاري ساخت قطعات صنعتي با هدف حمايت از سازندگان داخلي و رونق توليد " برگزاري نمايشگاه "برون سپاري ساخت قطعات صنعتي با هدف حمايت از سازندگان داخلي و رونق توليد "
شركت پالايش نفت اصفهان با هدف حذف حلقه هاي وابستگي به واردات و بهره مندي از ظرفيت و توان داخلي در ساخت قطعات و تجهيزات، نمايشگاهي با محوريت قطعات مورد نياز و اعلام نيازمنديهاي طبقه بندي شده براي برون سپاري ساخت( از طريق فراخوان مناقصه عمومي) برپا كرد
           هيات مديره شركت پالايش نفت اصفهان از  اين نمايشگاه كه به همت  اداره پشتيباني ساخت داخل مديريت كالاي پالايشگاه و  با رويكرد  حمايت و برخورداري بيشينه از توانمندي شركت هاي سازنده و توليدكننده داخلي  برگزار شده است، بازديد نمودند و بر بهره مندي از استراتژي هاي توسعه ساخت  داخل  تاكيد كردند.
      نايب رئيس هيات مديره ضمن حمايت از اين برگزاري چنين نمايشگاهي در سال رونق توليد،گفت: ساخت داخل رويكرد و سياستي كلان است كه بايد هميشه به آن توجه كرد.
      جليل رجب كردي شناسايي نيازهاي خارجي شركت پالايش نفت اصفهان را از جمله اقدامات انجام شده در جهت بومي سازي و جايگزيني با نمونه داخلي برشمرد و گفت: شناسايي توانمندي هاي سازندگان داخلي،  موجب جلوگيري از خريد محصولات خارجي داراي مشابه  داخل است.  
    وي  با اشاره به اينكه صنعت در اختيار كساني خواهد بود كه  دانش تكنولوژي تجهيزات  و قطعات  را داشته باشند، بيان كرد: ما ظرفيت زيادي در حوزه توليد و شركت هاي دانش بنيان داريم و فقط توجه و نگاه به ساخت داخل بايد در اولويت باشد.
      نايب رئيس هيات مديره شركت پالايش نفت اصفهان شرايط امروزي كشور و تحريم ها را  يك فرصت  دانست و اظهار داشت: بنا بر فرمايشات معظم رهبري اگر چه تحريم محدوديت هايي را به وجودآورده است ولي فرصت هايي را هم به ارمغان آورده است كه بايد با آغوش باز به استقبال فرصت ها برويم.
      مدير عامل شركت پالايش نفت اصفهان  نيز با  اشاره به  سياست هاي خاص وزات  نفت  درخصوص  تامين مواد اوليه، قطعات، تجهيزات و توليد تكنولوژي تاكيد كرد: ساخت داخل به عنوان محوري ترين سياست كشور مطرح است  بنابراين ما نيز بر  توليد داخل تاكيد بيشتري داريم و اجازه نمي دهيم كه كالاهايي كه امكان ساخت آن در داخل وجود دارد، وارد شركت  شود .
     مرتضي ابراهيمي همچنين تصريح كرد: ما از توليدكنندگان  نيز انتظار داريم بيشتر به كيفيت توليد داخل توجه كنند و با مديريت هزينه تمام شده، از رعايت استاندارد محصولات خود نكاهند و شرايطي براي بهبود كيفيت و نوسازي و بازسازي واحدهاي خود مطابق با تكنولوزي روز دنيا به وجود بياورند تا نويدي براي صنعت و بسترساز افزايش رشد اقتصادي در كشور باشند.
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شركت پالايش نفت اصفهان مي باشد.
Powered by DorsaPortal